Způsob jak hladce a přirozeně porodit

Těhotenství bývá zpravidla nejkrásnějším obdobím ženy, i když občas může přinášet nějaké nepříjemnosti, na období těhotenství ženy vzpomínají většinou s úsměvem na tváři. Těhotenství trvá 9 měsíců, kdy pod srdcem nosíte své miminko a podvědomě se připravujete na den D, kdy plné očekávání uvidíte vaše dítě v plné kráse. K tomu aby byl váš porod co nejjednodušší potřebujete být sebevědomá, ale hlavně potřebujete mít připravené pánevní dno. K připravenosti pánevního dna vám pomůže cvičení v těhotenství. Správné cvičení během těhotenství dokáže udělat s vaším tělem zázraky, kterým ani vy sami neuvěříte.

Jak se nejlépe připravit?

Cvičení v těhotenství není pro každého
Jak cvičit v těhotenství?

Existuje velké množství cvičení v těhotenství, ať už mluvíme o klasických sportovních činnostech, které můžete s menším omezeními provádět, nebo o cvičeních zaměřených právě na posílení pánevního dna. Obyčejné cvičení vám přináší psychickou pohodu, dobrou kondici. Cvičení v těhotenství, které jsou zaměřeny právě na pánevní dno, vám pomáhají nabýt určité zkušenosti s tlačením, s prací s pánevním dnem, ale hlavně ho připravují na samotný porod, a tedy riziko nástřihu hráze, případně roztržení se ve velké míře eliminuje. Pokud máte zájem dozvědět se více o cvičení v těhotenství, zjistit nějaké, tipy, rady a návody, určitě se obraťte na internetové stránky společnosti https://inlive.cz/.

Slyšeli jste už o balónku?

Nemluvíme o balónku, který po naplnění helia létá, ale o balónku, pomocí kterého si nejen posílíte své pánevní dno, ale připravíte se i na tlačení během porodu, poševní svaly rozcvičit a eliminujete problém s roztržením na zcela minimum. Kromě toho i nabudete psychickou pohodu, protože na přirozený porod budete důsledně připravená. Tento balónek se těší velké oblibě, a jsou na pozitivní reakce už teď maminek. Tento balónek se doporučuje používat od 36 týdne těhotenství, tedy 4 týdny před termínem porodu. K balónku dostanete i pumpičku, tedy nad velikostí balónku máte stále kontrolu. Balónek je vyroben z lékařského silikonu, takže materiál ze kterého je vyroben je kvalitní a doporučený. Před tím, než začnete tento balónek používat, je třeba si přečíst návod k použití, podívat pár videí jak ho správně používat.